Sewerin - Lider technologii do detekcji nieszczelności gazu i wody

Jesteśmy rodzinną firmą z Gütersloh w Niemczech, odnoszącą sukcesy w wielu krajach świata dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych. Oferując produkty i usługi najwyższej jakości, jesteśmy liderem rynku i partnerem firm z branży gazowej i wodociągowej. Do naszego sukcesu w istotnym stopniu przyczynia się nie tylko ponad 90-letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń pomiarowych, ale także wiedza zdobyta dzięki zatrudnianiu własnych ekip pomiarowych.

W zakładzie w Gütersloh nowatorskie urządzenia są przygotowywane do wprowadzenia na rynek poprzez prace rozwojowe, konstrukcyjne, testowe i produkcyjne. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości i funkcjonalności. Ważnym czynnikiem sukcesu jest to, że nasz zakład produkcyjny gdzie odbywa się cała produkcja znajduje się w Niemczech.

Sewerin jako grupa przedsiębiorstw oprócz sprzedaży urządzeń pomiarowych i usług świadczonych przez ekipy zajmujące się sprawdzaniem urządzeń gazowych i wodociągowych oferuje również stacjonarny i mobilny serwis sprzętu, zabudowę pojazdów pogotowia i służb technicznych oraz serwisowanie i konserwację wewnętrznych instalacji w budynkach. Poza tym naszą ofertę uzupełnia bogaty program seminariów z własnym odcinkiem testowym.

Globalny sukces umożliwia nam gęsta sieć handlowa, w której działają nasi inżynierowie sprzedaży, spółki-córki i partnerzy handlowi.

Nowych produktów

SePem 300
Rejestrator szumów do stacjonarnego monitorowania sieci wodociągowych
SeCorrPhon AC 200
Połączenie korelatora i urządzenia do akustycznej lokalizacji nieszczelności: profesjonalne – elastyczne – inteligentne
SeCorr C 200
Wyszukiwanie wycieków wody metodą korelacji: profesjonalnie – elastycznie – inteligentnie
AQUAPHON A 200
Elektroakustyczne wykrywanie wycieków wody: profesjonalne – elastyczne – inteligentne
AQUAPHON A 50
AQUAPHON® A 50Korzystne rozwiązanie do profesjonalnego wyszukiwania wycieków metodą elektroakustyczną: Kompaktowe – gotowe do użycia – skuteczne
BioControl 2
Przejście na zautomatyzowaną optymalizację i sterowanie procesami technologicznymi