|  

SePem 300

Nowy rejestrator szumów do stacjonarnego monitorowania sieci wodociągowych(więcej)

Szanowni Państwo, Obecnie mamy na sprzedaż z magazynu w Warszawie kilka naszych zestawów. W tym roku z zapasów pokazowych na sprzedaż są zestawy następujących urządzeń:(więcej)

The Leaky video of our new AQUAPHON A 50 is now online!(więcej)

Projektanci firmy Sewerin odpowiedzialni za design szczególnie zadbali o łatwość obsługi i komfort noszenia urządzenia.

Nowy system z kompaktowym i poręcznym odbiornikiem do lokalizacji wstępnej i wykrywania wycieków.Dokładnie na otwarcie IFAT – najważniejszych Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska: Woda, Ścieki, Odpady, Recycling, które odbędą się w dniach od 30 maja do 3 czerwca 2016 r. w Monachium – firma Hermann Sewerin GmbH wprowadza na rynek nowy system do profesjonalnego wyszukiwania wycieków metodą elektroakustyczną: AQUAPHON® A 50. Niewielki, lekki i kompaktowy odbiornik A 50 tego systemu posiada wszystko, czego wymaga elektroakustyczna...(więcej)

Koncern SEWERIN, z siedzibą w Gütersloh w Niemczech, na tegorocznych jubileuszowych targach IFAT w Monachium zaprezentuje kompletną ofertę swoich produktów i usług. Centralnym punktem dla zwiedzających będzie obszerne stanowisko pomiarowe znajdujące się w hali A5, miejsce nr 317/416. Ekipa pomiarowa firmy SEWERIN zaprezentuje na nim pełen program produktów z zakresu wykrywania wycieków gazu i wody, a także lokalizacji rur i kabli. Ważnym elementem tegorocznej prezentacji jest nowy system umożliwiający przejście do profesjonalnego wykrywania...(więcej)

Zgodnie z filozofią firmy, która oprócz sukcesu ekonomicznego ma na uwadze również zdrowie pracowników, zapobieganie wypadkom, ochronę środowiska oraz sprostanie stale rosnącym wymaganiom jakościowym klientów, zarówno spółka...(więcej)

Wiadomo, że mężczyznę odnoszącego sukcesy bardzo często wspiera silna kobieta. Również za najważniejszymi pracownikami usług zewnętrznych SEWERIN stoi sześć silnych kobiet oraz jeden równie silny mężczyzna. Odpowiadają oni za realizację poszczególnych zleceń, czy to zamówień, czy usług naprawczych i konserwacyjnych.Pod przewodnictwem Karen Balke-Fecher, każdego z sześciu inżynierów sprzedaży...(więcej)

Wyświetla nowości od ###SPAN_BEGIN###%s do %s ze wszystkich ###SPAN_BEGIN###%s
<< Pierwsza < Poprzednia 1-7 8-14 15-21 22-27 Następna > Ostatnia >>