Sewerin - Lider technologii do detekcji nieszczelności gazu i wody

Jesteśmy rodzinną firmą z Gütersloh w Niemczech, odnoszącą sukcesy w wielu krajach świata dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych. Oferując produkty i usługi najwyższej jakości, jesteśmy liderem rynku i partnerem firm z branży gazowej i wodociągowej. Do naszego sukcesu w istotnym stopniu przyczynia się nie tylko ponad 90-letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń pomiarowych, ale także wiedza zdobyta dzięki zatrudnianiu własnych ekip pomiarowych.

W zakładzie w Gütersloh nowatorskie urządzenia są przygotowywane do wprowadzenia na rynek poprzez prace rozwojowe, konstrukcyjne, testowe i produkcyjne. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości i funkcjonalności. Ważnym czynnikiem sukcesu jest to, że nasz zakład produkcyjny gdzie odbywa się cała produkcja znajduje się w Niemczech.

Sewerin jako grupa przedsiębiorstw oprócz sprzedaży urządzeń pomiarowych i usług świadczonych przez ekipy zajmujące się sprawdzaniem urządzeń gazowych i wodociągowych oferuje również stacjonarny i mobilny serwis sprzętu, zabudowę pojazdów pogotowia i służb technicznych oraz serwisowanie i konserwację wewnętrznych instalacji w budynkach. Poza tym naszą ofertę uzupełnia bogaty program seminariów z własnym odcinkiem testowym.

Globalny sukces umożliwia nam gęsta sieć handlowa, w której działają nasi inżynierowie sprzedaży, spółki-córki i partnerzy handlowi.

Nowych produktów

AQUAPHON A 200
Elektroakustyczne wykrywanie wycieków wody: profesjonalne – elastyczne – inteligentne
AQUAPHON A 50
AQUAPHON® A 50Korzystne rozwiązanie do profesjonalnego wyszukiwania wycieków metodą elektroakustyczną: Kompaktowe – gotowe do użycia – skuteczne
EX-TEC HS 680 / 660 / 650 / 610
Mierniki wielofunkcyjne do sieci gazowych ze zintegrowanym detektorem etanu
AquaTest T10
Solidny drążek pomiarowy do elektroakustycznego wykrywania wycieków wody do zastosowania na sieciach zewnętrznych
VARIOTEC 460 Tracergas
Specjalista od wykrywania nieszczelności za pomocą gazu znacznikowego i wodoru
BioControl 2
Przejście na zautomatyzowaną optymalizację i sterowanie procesami technologicznymi